Stel cookie voorkeur in

Team

Annejan Kroneman

Directeur

 5 dagen per week.

a.kroneman@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Anoeska Spijkers

Leerkracht groep 1-2C

Maandag t/m vrijdag

a.spijkers@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Ayla Geurtzen

Leerkracht 1-2 A

maandag t/m vrijdag

a.geurtzen@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

avatar

Esther Peters

Leerkracht groep 3-4B

Maandag t/m donderdag

e.peters@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Irene Halsema

Coördinator Brede school welzijn/onderwijs

i.halsema@bshetkleurrijk.nl

024-3551566/ 0610560689

avatar

Joyce Verheul

Leerkracht groep 5-6A en 7-8A, Bouwcoördinator groep 5 t/m 8, Coördinator kunst - en cultuur

Maandag, dinsdag en woensdag

j.verheul@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Karlijn Pouwels

leerkracht gr 3-4C, 1-2A, coördinator VVE en Schakelklas, onderbouwcoördinator

 maandag om de week, dinsdag t/m vrijdag

k.pouwels@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Leanne Blok

Ondersteuning Passend Onderwijs, onderwijsassistent

maandag, woensdag donderdag en vrijdag

l.blok@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Lindy Nelissen

Leerkracht 1-2 A en 3-4 B en lid GMR

maandag t/m vrijdag

l.nelissen@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

avatar

Marga Fennema

Leerkracht

m.fennema@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Maria Jeronimus

Leerkracht

m.jeronimus@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

avatar

Marloes Derickx

Leerkracht 3-4C en coördinator SEO

Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag

m.derickx@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Martien Swartjes

Conciërge

maandag t/m vrijdag

m.swartjes@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

avatar

Mascha Mali - den Dulk

IB-er

Maandag, dinsdag, donderdag en de woensdag/vrijdag wisselend

m.dendulk@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

avatar

Meral Bekdemir

Leerkracht groep 5-6A, ICT-coördinator

dinsdag t/m vrijdag

m.bekdemir@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

avatar

Myra Swertz

Leerkracht groep 5-6C

maandag t/m woensdag

m.dekluis@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

avatar

Peter Kregting

Leerkracht groep 7-8B

Dinsdag t/m vrijdag

p.kregting@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Roos Jochems

Leerkracht 5-6 B

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

r.jochems@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Sanne van Zagten

Leerkracht Groep 3-4A

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

s.vanzagten@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Tom Leenaarts

Leerkracht 3-4 A, 7-8B, 5-6C

maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

t.leenaarts@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Tugce Senler

Onderwijsassistent groepen 3-4

Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag

t.senler@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Wouter van Wylick

Leerkracht groep 8, Vakleerkracht Bewegingsonderwijs

Maandag t/m vrijdag

w.vanwylick@bshetkleurrijk.nl

024-3551566

Wyneke Roefs

Onderwijsassistent

maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

024-3551566